Ceny hurtowe kurtek ogrzewanych wahają się od 25 do ponad 110 dolarów za sztukę (FOB) — ale kwoty podane w ofercie nie mówią nic na temat tego, za co tak naprawdę płacisz.Dwie kurtki w tym samym przedziale cenowym mogą mieć diametralnie różną jakość komponentów, status certyfikacji i długoterminową niezawodność. Niniejszy przewodnik zawiera przejrzyste, szczegółowe zestawienie kosztów produkcji kurtek grzewczych, przedziałów cenowych według poziomu specyfikacji oraz konkretnych czynników wpływających na wzrost lub spadek kosztów – dzięki czemu klienci B2B mogą inteligentnie oceniać oferty i skutecznie negocjować.

16 czynników decydujących o koszcie kurtki grzewczej

Kurtka ogrzewana to coś więcej niż materiał i szwy – to zintegrowany system tekstyliów, elektroniki i technologii akumulatorowej. Zrozumienie czynników wpływających na koszty na poziomie komponentów stanowi podstawę skutecznych negocjacji cenowych i decyzji o kompromisie w zakresie specyfikacji.

Składnik kosztu % całkowitego kosztu Typowy zakres (FOB) Co napędza zmienność
Tkanina powłokowa i izolacja 20-30% 5–22 dolary Rodzaj materiału (poliester czy 3L WP), izolacja (brak czy wypełnienie puchowe), obróbka DWR, poziom fabryki tkanin
System ogrzewania 18-25% 5–18 dolarów Liczba stref, gęstość włókien węglowych, typ kontrolera (przycisk czy aplikacja), jakość okablowania
Zestaw baterii 15-22% 4–15 dolarów Pojemność (mAh), źródło ogniwa (poziom 1 lub generyczne), poziom certyfikacji, inteligentne funkcje BMS
Praca (cięcie/szycie/integracja/kontrola jakości) 15-20% 5–12 dolarów Region kosztów pracy, złożoność produkcji, dokładność kontroli jakości, poziom automatyzacji
Listwy wykończeniowe i okucia 8-12% 2–6 dolarów Marka zamka (YKK lub generyczna), jakość guzików, ściągacz, rzep, taśma odblaskowa
Opakowania i branding 5-8% 1,50–5 dolarów Metka, woreczek foliowy a nie pudełko detaliczne, haftowane logo, metka pielęgnacyjna, opakowanie firmowe

Te wartości procentowe reprezentują średnią dla średniej klasy produkcji kurtek ogrzewanych. W segmencie podstawowym dominują koszty baterii i systemu ogrzewania, ponieważ są one mniej negocjowalne niż koszty materiału i robocizny. W segmencie premium większy udział mają materiały i izolacja, ponieważ marki inwestują w materiały techniczne i wypełnienie puchowe.

2Poziomy cen hurtowych według poziomu specyfikacji

Ceny hurtowe kurtek grzewczych dzielą się na cztery odrębne poziomy, z których każdy definiuje konkretną kombinację materiałów, wydajności grzewczej i pozycjonowania marki. Są to ceny FOB (Free On Board) z fabryki — nie obejmują kosztów wysyłki, cła ani logistyki w kraju docelowym.

Poziom 1: Poziom podstawowy (25–38 USD FOB)

Kurtki te wykorzystują podstawowe powłoki poliestrowe, 2-3-strefowe ogrzewanie z włókna węglowego z kontrolerami LED obsługiwanymi jednym przyciskiem, uniwersalne akumulatory o pojemności 4800-5000 mAh oraz standardowe zamki kompatybilne z YKK. Nadają się do gadżetów promocyjnych, sklepów dyskontowych oraz sklepów internetowych, w których ceny detaliczne wahają się w granicach 60-90 dolarów. Jakość w tej kategorii cenowej jest bardzo zróżnicowana — różnica między kurtką za 25 a 38 dolarów to zazwyczaj jakość ogniw akumulatora i trwałość szwów. Certyfikacja na tym poziomie może ograniczać się do podstawowego certyfikatu CE/FCC; certyfikat BSCI/OEKO-TEX jest rzadkością.

Poziom 2: Średnia półka (38–65 USD FOB)

To idealny wybór dla większości kupujących kurtki ogrzewane B2B. Kurtki posiadają wysokiej jakości softshell lub nylon z powłoką DWR, 3-5 strefowe ogrzewanie z włókna węglowego, 3-stopniowe sterowanie przyciskiem lub podstawową aplikacją, baterie o pojemności 7500 mAh z ogniwami Tier 1 (Samsung, LG) oraz zamki YKK lub SBS. Kurtki te zazwyczaj posiadają pełne certyfikaty CE, FCC, RoHS, UN 38.3 i OEKO-TEX. Cena detaliczna wynosi 90-160 USD. Ten poziom oferuje najlepszą równowagę między jakością produktu a marżą dla sklepów specjalistycznych, sklepów outdoorowych i markowego e-commerce.

Poziom 3: Premium Technical (65–90 USD FOB)

Kurtki premium wykorzystują techniczne, 3-warstwowe, wodoszczelne i oddychające membrany (minimum 10K/10K), 5-7-strefowe ogrzewanie z niezależnym zarządzaniem strefami sterowanym aplikacją, inteligentne akumulatory o pojemności 7500-10 000 mAh z szybkim ładowaniem USB-C PD, w pełni klejone szwy i wysokiej jakości okucia. Kurtki te posiadają bogate portfolio certyfikatów, w tym zgodność z normami społecznymi BSCI i SMETA. Cena detaliczna wynosi 160-280 USD. Kurtki te są odpowiednie dla sklepów z odzieżą outdoorową, sklepów narciarskich, dealerów motocyklowych oraz programów odzieży roboczej premium.

Poziom 4: Flagowy/Luksusowy (90–130+ USD FOB)

Flagowe kurtki reprezentują szczyt możliwości współczesnej technologii kurtek ogrzewanych: izolacja premium (puch o sprężystości 800+ lub Primaloft Gold), inteligentne ogrzewanie z ponad 7 strefami i adaptacją temperatury sterowaną przez sztuczną inteligencję, akumulatory o pojemności 12 000-15 000 mAh, wysokiej jakości materiały wierzchnie (matowe tkaniny techniczne, skórzane wykończenia) oraz pełen zestaw certyfikatów i zgodność z normami społecznymi obowiązującymi w fabryce. Kurtki te są zazwyczaj objęte 2-letnią gwarancją. Cena detaliczna wynosi od 280 do 500 dolarów i więcej. Nadają się do luksusowych marek outdoorowych, flagowych produktów domów towarowych i jako ekskluzywne prezenty firmowe.

Ceny hurtowe kurtek grzewczych: porównanie kosztów WEJŚCIE 25-38 dolarów FOB Cena detaliczna: 60-90 dolarów 2-3 strefy grzewcze Skorupa poliestrowa Bateria 5000 mAh Kontroler LED Podstawowe CE/FCC Minimalne zamówienie 50 szt. Opakowanie standardowe 6-miesięczna gwarancja ŚREDNI ZAKRES 38-65 FOB Cena detaliczna: 90-160 dolarów 3-5 stref grzewczych Softshell / nylon Bateria 7500 mAh 3-poziomowa / kontrola aplikacji CE/FCC/RoHS/UN38.3 Minimalne zamówienie 50-100 szt. Niestandardowe branding 12-miesięczna gwarancja PREMIA 65-90 dolarów FOB Cena detaliczna: 160-280 dolarów 5-7 stref grzewczych Membrana WP 3L Bateria 7,5K-10K mAh. Inteligentne sterowanie aplikacją BSCI/SMETA/OEKO-TEX Minimalne zamówienie 100-200 szt. Opakowanie premium 18-miesięczna gwarancja OKRĘT FLAGOWY 90-130+ FOB Cena detaliczna: 280–500+ dolarów 7+ inteligentnych stref Puch / Primaloft Bateria 12K-15K mAh. Ogrzewanie adaptacyjne AI Pełne portfolio certyfikatów Minimalne zamówienie 200+ szt. Opakowanie luksusowe 24-miesięczna gwarancja
Ceny hurtowe kurtek ogrzewanych ze szczegółami specyfikacji | PASSION OUTERWEAR

3Jak wielkość zamówienia wpływa na cenę jednostkową

Rabaty ilościowe w produkcji kurtek grzewczych podążają za przewidywalną krzywą, uwarunkowaną ekonomiką zaopatrzenia w materiały, wydajnością linii produkcyjnej i amortyzacją kosztów stałych. Zrozumienie tej krzywej pomaga kupującym B2B w planowaniu strategii zamówień, aby uzyskać jak najlepszą ekonomikę jednostkową.

Ilość zamówienia Typowy rabat w porównaniu z ceną 100 jednostek Główny czynnik oszczędności Kontekst B2B
50-100 jednostek Cena podstawowa (bez rabatu) Dopłata za produkcję małoseryjną Test rynkowy, wprowadzenie marki na rynek, rozsiewanie próbek
200-500 jednostek 5-10% zniżki od ceny bazowej Minimalna ilość zamówienia tkaniny została osiągnięta; konfiguracja linii produkcyjnej została zamortyzowana na większą liczbę jednostek Pierwszy pełny sezon sprzedaży detalicznej, program pilotażowy dla przedsiębiorstw
500-1000 jednostek 10-18% zniżki od ceny bazowej Ceny hurtowe tkanin, dedykowana linia produkcyjna, rabaty ilościowe za baterie Wdrożenie handlu detalicznego w wielu sklepach, flota przedsiębiorstw średniej wielkości
1000-3000 jednostek 18-25% zniżki od ceny bazowej Zoptymalizowane pod kątem kontenerów zaopatrzenie w materiały, ciągła produkcja, ustalanie cen komponentów OEM Krajowy program detaliczny, kontrakt dla dużych przedsiębiorstw
3000–10 000+ jednostek 25-35% zniżki od ceny bazowej Amortyzacja narzędzi dostosowanych do indywidualnych potrzeb, dedykowany zespół produkcyjny, zoptymalizowana logistyka Wieloletnia umowa korporacyjna, partnerstwo z dużą marką
Wgląd strategiczny:Największa redukcja kosztów jednostkowych występuje między 100 a 500 sztukami (osiągnięte minimalne zamówienie tkaniny) oraz między 500 a 1000 sztukami (dedykowana linia produkcyjna). Zaplanowanie zamówienia tak, aby osiągnąć te progi – nawet jeśli oznacza to zamówienie zapasu na 6 miesięcy zamiast kwartalnego – może obniżyć koszt jednostkowy o 10–18%, co przekłada się bezpośrednio na marżę brutto.

4Ukryte koszty: czego często nie uwzględniają wyceny

Wycena fabryczna rzadko odzwierciedla całkowity koszt dostarczenia kurtek grzewczych do magazynu lub sklepu. Kupujący B2B, którzy uwzględniają w budżecie jedynie cenę jednostkową FOB, konsekwentnie zaniżają całkowity koszt dostawy o 25–40%. Oto koszty, których wyceny zazwyczaj nie uwzględniają:

  • Transport międzynarodowy:Koszt transportu morskiego kontenera o długości 20 stóp (około 1500-2500 kurtek grzewczych) z Chin na zachodnie wybrzeże USA waha się od 2500 do 4500 dolarów, w zależności od sezonu i dopłat paliwowych. Do Europy należy przeznaczyć budżet w wysokości 3000-5500 dolarów. Koszt transportu lotniczego mniejszych zamówień (50-200 sztuk) zazwyczaj wynosi 4-8 dolarów za sztukę. Zawsze poproś o wycenę transportu wraz z ofertą cenową.
  • Cła i taryfy importowe:Kurtki ogrzewane sklasyfikowane pod kodem HS 6113.00 (odzież z ogrzewaniem elektrycznym) są zazwyczaj objęte stawką cła wynoszącą 7-12% w USA i 12% w UE. Przed sfinalizowaniem budżetu sprawdź dokładną klasyfikację HS i stawkę cła u swojego agenta celnego.
  • Magazynowanie i realizacja zamówień:Jeśli nie odbierasz towarów bezpośrednio w swoim obiekcie, koszty odbioru, kontroli i magazynowania przez zewnętrzną firmę logistyczną (3PL) wynoszą od 1 do 3 USD za jednostkę.
  • Kontrola zewnętrzna:W przypadku zamówień powyżej 500 sztuk, kontrola przed wysyłką (SGS, Bureau Veritas lub Intertek) kosztuje 500–800 dolarów i jest zdecydowanie zalecana. Koszt ten jest naliczany za kontrolę, a nie za sztukę.
  • Opłaty za próbki i prototypy:Próbki przedprodukcyjne kosztują zazwyczaj 100-200 dolarów za sztukę, z możliwością zwrotu przy zamówieniu hurtowym. Wiele serii próbek (często spotykanych podczas rozwoju OEM) może zwiększyć całkowity koszt projektu o 500-1500 dolarów.
  • Odnowienie certyfikacji:Jeśli konfiguracja produktu ulegnie zmianie lub certyfikaty wygasną w trakcie produkcji, opłaty za odnowienie mogą wynosić od 500 do 3000 dolarów, w zależności od zakresu certyfikacji. Potwierdź okresy ważności certyfikatów u producenta.

5Jak ocenić i negocjować wycenę kurtki grzewczej

Skuteczne negocjacje zaczynają się od zrozumienia, co porównujesz. Otrzymując oferty od wielu producentów, skorzystaj z poniższego schematu, aby ocenić je na zasadzie porównywalności:

Krok 1: Poproś o szczegółowe zestawienie kosztów

Nalegaj na wycenę jednostkową, która uwzględnia koszt materiału, systemu ogrzewania, akumulatora, robocizny, wykończenia i opakowania. Producent, który nie może lub nie chce przedstawić takiego rozbicia, albo ukrywa marżę, albo nie posiada systemów śledzenia kosztów, które pozwoliłyby na efektywne zarządzanie produkcją – oba te czynniki są istotne.

Krok 2: Sprawdź, czy specyfikacje komponentów są zgodne z ofertami

Gdy jedna oferta jest o 15% niższa od innej, różnica prawie zawsze tkwi w komponentach – gorszej jakości materiałach, niecertyfikowanych bateriach lub mniejszej liczbie stref grzewczych. Utwórz arkusz kalkulacyjny z wyszczególnionymi specyfikacjami każdego komponentu i sprawdź, czy porównujesz produkty równoważne. Oferta za 42 dolary z baterią Samsung o pojemności 7500 mAh jest korzystniejsza niż oferta za 37 dolarów z baterią generyczną o pojemności 5000 mAh.

Krok 3: Potwierdź, co jest uwzględnione, a co nie

Zapytaj każdego producenta wprost: (a) Czy oferta obejmuje wszystkie certyfikaty? (b) Czy obejmuje ona spersonalizowane oznakowanie i opakowanie? (c) Jaki jest okres gwarancji i co obejmuje? (d) Czy opłata za próbki jest wliczona w cenę, czy dodatkowa? Przed porównaniem cen ustandaryzuj zakres świadczeń.

Krok 4: Negocjuj zobowiązanie dotyczące ilości, a nie ceny jednostkowej

Najskuteczniejszym podejściem negocjacyjnym jest zobowiązanie się do 12-miesięcznej prognozy wolumenu, zamiast targowania się o cenę jednostkową pojedynczego zamówienia. Na przykład: uzgodnij cenę 48 USD/szt. dla zamówień 100 sztuk, z udokumentowanym progiem wolumenu, który obniża cenę do 42 USD/szt. przy 500 sztukach i 38 USD/szt. przy 1000 sztukach — i zobowiąż się do osiągnięcia progu 1000 sztuk w ciągu 12 miesięcy. Takie podejście dostosowuje producenta do Twojego wzrostu i przynosi korzyści obu stronom.

PASSION OUTERWEAR zapewniaszczegółowe ceny odzieży podgrzewanej OEM/ODMz przejrzystym podziałem kosztów, umożliwiającym klientom B2B podejmowanie w pełni świadomych decyzji dotyczących zakupów.

6Stosunek ceny do wydajności: co otrzymujesz w każdej kategorii cenowej

Każdy poziom cenowy oferuje określoną wartość. Optymalny wybór zależy od kanału dystrybucji i oczekiwań klientów docelowych.

Cena hurtowa Co otrzymasz Najlepszy kanał Potencjalna marża brutto
28-35 dolarów Funkcjonalna kurtka podgrzewana, ograniczona liczba funkcji, podstawowa certyfikacja Sprzedawcy detaliczni oferujący zniżki, promocje i targowiska Marża 30-40% przy cenie detalicznej 50-60 USD
42-55 dolarów Wysokiej jakości kurtka podgrzewana średniej klasy, pełne certyfikaty, niezawodny akumulator Sprzedaż detaliczna specjalistyczna, e-commerce pod marką, programy korporacyjne Marża 45-55% przy cenie detalicznej 90-130 USD
65-85 dolarów Kurtka techniczna klasy premium, materiały najwyższej jakości, inteligentne funkcje Sklepy z artykułami outdoorowymi, sklepy narciarskie, odzież robocza premium Marża 50-60% przy cenie detalicznej 160-250 USD
95-120 dolarów Produkt flagowy, zaawansowana technologia, luksusowe pozycjonowanie Domy towarowe, luksusowe produkty outdoorowe, upominki korporacyjne Marża 55-65% przy cenie detalicznej 300-500 USD

Dla większości klientów B2B, którzy wchodzą na rynek kurtek ogrzewanych, cena 42-55 dolarów ze średniej półki cenowej oferuje najlepsze połączenie jakości produktu, pełnej certyfikacji i marży brutto. Rozpoczęcie od wyższej ceny (poziom premium) wiąże się z ryzykiem ograniczenia rynku docelowego; rozpoczęcie od niższej (poziom podstawowy) wiąże się z ryzykiem problemów z jakością produktu, które mogą zaszkodzić marce, zanim zdobędzie ona wiarygodność.

7Porównanie cen OEM i ODM

Wybór pomiędzy OEM (Twój projekt, produkcja fabryczna) i ODM (projekt fabryczny, Twoja marka) ma istotne implikacje finansowe:

  • Zaleta cenowa ODM:Koszt jednostkowy niższy o 15-25% w porównaniu z OEM przy równoważnych specyfikacjach, dzięki istniejącej bibliotece wzorców w fabryce, wstępnie zakwalifikowanemu łańcuchowi dostaw materiałów oraz znajomości projektu na linii produkcyjnej. ODM eliminuje również opłaty za opracowanie wzorca (500-2000 USD) i skraca liczbę rund próbkowania z 2-3 do 1-2.
  • Koszt komponentów OEM w budżecie:Opracowanie i stopniowanie wzoru (800–2500 USD w zależności od stopnia skomplikowania projektu), 2–3 rundy pobierania próbek (150–300 USD za próbkę), dopłaty za minimalną ilość zamawianego materiału, jeśli wybrany materiał nie znajduje się w standardowej bibliotece fabryki, oraz dłuższe terminy realizacji (8–12 tygodni w porównaniu z 3–5 tygodniami w przypadku ODM).
  • Podejście hybrydowe:Wiele odnoszących sukcesy marek rozpoczyna od ODM, aby wejść na rynek, a następnie przekazuje kluczowe SKU do rozwoju OEM w drugim lub trzecim sezonie, gdy już uzyskają dane sprzedażowe i opinie klientów uzasadniające inwestycję w OEM. Takie podejście minimalizuje ryzyko finansowe w fazie walidacji, jednocześnie zachowując możliwość późniejszego opracowania prawdziwie zróżnicowanych produktów.

Często zadawane pytania

Dlaczego ceny kurtek podgrzewanych różnią się tak bardzo w zależności od producenta?
Głównymi czynnikami wpływającymi na wahania cen są: (1) Jakość ogniw baterii — ogniwa Samsung/LG klasy premium kosztują 2-3 razy więcej niż ogniwa generyczne i stanowią największy czynnik różnicujący pod względem niezawodności i bezpieczeństwa. (2) Jakość elementu grzejnego — gęstość włókna węglowego i jego hermetyzacja decydują o trwałości; tańsze elementy ulegają szybszej degradacji podczas prania. (3) Status certyfikacji — produkty certyfikowane wiążą się z kosztami zgodności, których unikają produkty niecertyfikowane. (4) Koszty ogólne fabryki — producenci bezpośredni mają niższe koszty ogólne niż firmy handlowe, które dodają 15-25% marży. Porównując ceny, upewnij się, że porównujesz równoważne specyfikacje, a nie tylko wartości końcowe.
Jaka jest rozsądna cena hurtowa za dobrej jakości kurtkę podgrzewaną?
W przypadku wysokiej jakości kurtki grzewczej średniej klasy (softshell, 5-strefowe ogrzewanie, bateria Samsung Cell o pojemności 7500 mAh, pełna certyfikacja CE/FCC/RoHS/UN 38.3/OEKO-TEX), uczciwa cena hurtowa FOB przy zamówieniu 100–200 sztuk wynosi 42–55 USD za sztukę. Ten przedział cenowy zapewnia produkt niezawodny, certyfikowany i zapewniający wysoką marżę detaliczną na poziomie 90–130 USD (sugerowana cena detaliczna). Oferty znacznie poniżej tego przedziału (poniżej 35 USD) prawie na pewno niekorzystnie wpływają na jakość baterii, kompletność certyfikacji lub oba te czynniki. Oferty powyżej 65 USD powinny zapewniać materiały i funkcje premium, które uzasadniają wyższą cenę. W PASSION OUTERWEAR zapewniamy:przejrzyste ceny OEM/ODMz pełnym ujawnieniem specyfikacji.
Czy muszę zapłacić więcej za małe, początkowe zamówienia?
Tak. Małe zamówienia (50–100 sztuk) obciążone są dopłatą jednostkową w wysokości około 10–20% w porównaniu z ceną 500 sztuk. Dopłata ta odzwierciedla stałe koszty konfiguracji linii produkcyjnej i zaopatrzenia w materiały, które są amortyzowane przy mniejszej liczbie sztuk. Jednak dobry producent będzie stosował progresywne ceny, które premiują wzrost wolumenu — początkowe zamówienie na 100 sztuk wiąże się z wyższą ceną jednostkową, ale kolejne zamówienia będą objęte rabatami ilościowymi w miarę skalowania. Unikaj producentów, którzy wymagają dużych minimalnych ilości z góry lub nie oferują przejrzystych cen hurtowych. PASSION OUTERWEARProgram OEM/ODMzaczyna się od 50 sztuk z jasno określonymi poziomami cen ilościowych.
Ile powinienem przeznaczyć na wysyłkę i cło oprócz ceny FOB?
Zasadniczo, należy uwzględnić 25-35% ceny FOB na całkowity koszt dostawy (wysyłka + cło + opłaty celne + logistyka kraju docelowego). W przypadku kurtki FOB o wartości 50 USD: fracht morski kosztuje około 1,50-2,50 USD za sztukę, cła importowe 4-6 USD (przy stawce cła 8-12%), opłaty celne 0,25-0,50 USD za sztukę, a logistyka miejsca przeznaczenia (odbiór w magazynie, dostawa na ostatniej mili do Twojej firmy) 1-2 USD za sztukę. Całkowity koszt dostawy: około 57-62 USD za sztukę, czyli 14-24% powyżej ceny FOB. Transport lotniczy znacznie zwiększa ten koszt — należy uwzględnić 35-50% powyżej ceny FOB w przypadku zamówień z transportem lotniczym.
Jaki poziom specyfikacji nowej marki kurtki podgrzewanej jest najbardziej opłacalny?
Dla nowej marki wchodzącej na rynek kurtek ogrzewanych, średni poziom specyfikacji (42-55 USD FOB) to najbardziej opłacalny punkt wyjścia. Ten poziom zapewnia: wysokiej jakości produkt, który generuje pozytywne opinie klientów (fundament wiarygodności marki), pełne certyfikaty umożliwiające dystrybucję detaliczną bez ryzyka niezgodności z przepisami, cenę detaliczną (90-130 USD) obejmującą szeroką bazę klientów oraz marżę brutto na poziomie 45-55%, która wspiera reinwestycje w marketing i zapasy. Rozpoczęcie od poziomu podstawowego wiąże się z ryzykiem problemów z jakością produktu, które mogą zaszkodzić reputacji marki. Rozpoczęcie od poziomu premium wiąże się z ryzykiem wąskiego rynku docelowego, co ogranicza początkową dynamikę sprzedaży. Dodaj jeden produkt premium SKU w drugim sezonie, gdy Twoja marka nabierze popularności.
Czy mogę otrzymać stałą cenę na 12 miesięcy?
Większość producentów honoruje podaną cenę przez 90–120 dni. W przypadku 12-miesięcznej umowy o stałej cenie zazwyczaj wymagane jest zobowiązanie ilościowe – albo pojedyncze duże zamówienie, albo udokumentowany kwartalny harmonogram zakupów. Ceny surowców (zwłaszcza poliestru, nylonu i ogniw akumulatorowych) podlegają wahaniom, a producenci niechętnie podejmują ryzyko cenowe bez zobowiązania ilościowego. W PASSION OUTERWEAR oferujemy 12-miesięczne umowy cenowe dla klientów z udokumentowanymi kwartalnymi harmonogramami zamówień na ponad 200 sztuk na kwartał, z mechanizmem korekty cen powiązanym z udokumentowanymi zmianami kosztów surowców przekraczającymi 5%.
Andy Liu
Andy Liu
Kierownik ds. sprzedaży | QUANZHOU PASSION CLOTHING
Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji hurtowej, własna fabryka z certyfikatem BSCI. Specjalizujemy się w hurtowej i B2B dystrybucji odzieży grzewczej na rynki globalne. Dołącz do nas.LinkedIn.

Uzyskaj wycenę na przezroczystą kurtkę grzewczą

PASSION OUTERWEAR oferuje szczegółowe ceny FOB z pełną specyfikacją, dokumentacją certyfikacyjną i stopniowanymi ilościami, począwszy od 50 sztuk. Prosimy o podanie wymagań dotyczących produktu — odpowiemy w ciągu 24 godzin, przesyłając szczegółową wycenę, którą można porównać z tym przewodnikiem.

Poproś o wycenę Zobacz przewodnik cenowy OEM/ODM