Składana kurtka puchowa ma jedną zasadę: musi zmieścić się w kieszeni i wrócić, wyglądając jak nowa.W przypadku handlu detalicznego w branży turystycznej, programów linii lotniczych i bezcłowych oraz marek outdoorowych dążących do relacji ciepła do wagi, obietnica ta jest specyfikacją techniczną – objętość po spakowaniu, powrót do pierwotnej kompresji, sprężystość i gramatura materiału wzajemnie na siebie oddziałują, a kurtka, która nie spełnia któregokolwiek z tych kryteriów, nie sprawdza się na półce. Ten poradnik wyjaśnia, jak nabywcy hurtowi określają lekką, pakowną kurtkę puchową do produkcji OEM: jakie liczby definiują „pakowalność”, jak dobrać sprężystość i gramaturę, jakie wymagania stawiają ultralekkim kurtkom zewnętrznym w linii produkcyjnej, które cechy są naprawdę ważne dla podróżnych oraz jak przetestować deklarowaną kompresję, zanim klient ją sprawdzi.

1Dlaczego składane puchówki to kategoria produktów rozwijających się w handlu detalicznym w podróży

Logika komercyjna składanej kurtki puchowej jest prosta: rozwiązuje ona problem pakowania, z którym boryka się każdy podróżny, a prawie żadna inna odzież nie rozwiązuje tego problemu. Podróżny chce ciepła w miejscu docelowym, a nie ciężaru w walizce; linia lotnicza chce produktu z wolnej strefy celnej, który zmieści się w schowku bagażowym nad głową; sprzedawca odzieży turystycznej chce warstwy pośredniej, którą można schować do plecaka, dopóki nie będzie potrzebna. Ta sama kurtka spełnia wszystkie te trzy kryteria, dlatego składane kurtki puchowe stały się nieodłącznym elementem oferty turystycznej, punktów sprzedaży na lotniskach i pakietów e-commerce.

Dla odbiorców hurtowych kategoria ta ma dwie atrakcyjne cechy strukturalne. Po pierwsze, jest w dużej mierze niezależna od sezonu: kurtki pakowne sprzedają się wiosną i jesienią w okresach przejściowych, a nie tylko w środku zimy, co spłaszcza krzywą popytu i poprawia rotację zapasów. Po drugie, pakowanie kompresyjne drastycznie zmniejsza objętość wysyłek – pakowna odzież puchowa kompresuje się do ułamka swojej objętości, a nawet standardowa kompresja w workach polietylenowych zmniejsza objętość wysyłek o 40 do 60 procent, co bezpośrednio obniża koszt transportu jednostkowego w programach kontenerowych. Kategoria ta nagradza fabryki, które potrafią zachować precyzyjne tolerancje dla lekkich materiałów, co stanowi właśnie tę różnicę w wydajności, która oddziela specjalistę od produkcji ultralekkiej odzieży wierzchniej od fabryki produkującej odzież wierzchnią.

Implikacje dla kupującego:Programy z możliwością pakowania są brane pod uwagę pod względem stosunku ciepła do wagi i rozmiaru po spakowaniu, a nie ceny za kilogram puchu. Dwie oferty z identyczną gramaturą wypełnienia mogą się znacznie różnić objętością po spakowaniu, ponieważ jedna używa puchu o sprężystości 800 cuin i materiału wierzchniego 10D, a druga puchu o sprężystości 650 cuin i materiału wierzchniego 30D. Określ parametry końcowe – objętość po spakowaniu i całkowitą wagę odzieży – a nie tylko dane wejściowe.

2Definicja „możliwości pakowania”: liczby, które powinni określić kupujący

Termin „pakowalny” nie ma definicji prawnej, dlatego musi być zdefiniowany w pakiecie technologicznym. Branża posługuje się trzema liczbami, a wiarygodna specyfikacja obejmuje je wszystkie.

Trzy wskaźniki, które mają znaczenie

Całkowita waga odzieży.Prawdziwa ultralekka, pakowna kurtka puchowa waży od 200 do 350 gramów w rozmiarze L; lekka kurtka podróżna waży od 350 do 500 gramów. Poniżej około 200 gramów znajdujesz się w strefie premium, z tkaninami 7D i wysoką sprężystością wypełnienia – piękne, drogie i łatwe do uszkodzenia. Większość programów podróżniczych zakłada wagę od 250 do 400 gramów.

Objętość pakowana.Rozmiar po spakowaniu, mierzony w litrach, po włożeniu kurtki do kieszeni lub worka i ściśnięciu do powtarzalnej objętości, to liczba, która decyduje o sprzedaży kurtki na półce. Praktyczny przykład: 400-gramowa kurtka typu mid-fill ma pojemność około 1,8–2,2 litra po spakowaniu; dobrze wykonana 300-gramowa kurtka typu 800 fill ma pojemność około 1,2–1,5 litra po spakowaniu; najlepsze w swojej klasie ultralekkie kurtki mają pojemność poniżej jednego litra. Wymiary worka w centymetrach komunikują to samo w reklamie sklepowej – celem marketingowym jest walec o pojemności mniej więcej 500 ml.

Stopień sprężania.Objętość po spakowaniu podzielona przez objętość po nadmuchaniu mierzy efektywność kompresji kurtki i – co najważniejsze – jej powrót do pierwotnego kształtu. Typowe proporcje dla kurtek podróżnych wynoszą od 1:4 do 1:6. Proporcje są mniej istotne niż powrót do pierwotnego kształtu: kurtka, która kompresuje się znakomicie, ale potrzebuje trzech dni na ponowne nadmuchanie, nie spełnia swojego zadania.

Poziom programu Waga docelowa (rozmiar L) Wypełnienie Power Waga wypełnienia Objętość pakowania Typowe pozycjonowanie
Podróże wartościowe 450 do 550 g 600 FP 130 do 160 g 2,2 do 2,8 l Sprzedaż detaliczna hurtowa, pakiety promocyjne
Podróże rdzeniowe 320 do 420 g 700 FP od 90 do 120 g 1,5 do 2,0 l Sprzedaż detaliczna w podróży, podstawowy asortyment e-commerce
Ultralekki samolot klasy premium 230 do 300 g 800 FP 70 do 95 g 1,0 do 1,4 l Specjalność na świeżym powietrzu, prezenty premium
Poziom szczytowy < 230 g 850 do 900 FP 60 do 80 g < 1,0 l Marki alpinistyczne, produkty halo

Poniższy diagram pokazuje, jak ta sama klasa izolacji sprawdza się w różnych klasach szczelności — i dlaczego to sprężystość, a nie waga wypełnienia ma największy wpływ na rozmiar po spakowaniu.

Pojemność po spakowaniu: Ta sama klasa ciepła, trzy wersje Orientacyjne objętości wypełnienia w rozmiarze L; większa siła wypełnienia zapewnia więcej ciepła w mniejszej przestrzeni 2,5 l 600 FP Wypełnienie 150 g · Kurtka 480 g Budowa wartości podróży 1,7 l 700 FP Wypełnienie 110 g · Kurtka 360 g Budowa podstawowej podróży 1,2 l 800 FP Wypełnienie 85 g · Kurtka 275 g Ultralekka konstrukcja premium Butelka 500 ml dla skali (~0,6 l)

3Strategia wypełnienia: wybór stosunku ciepła do wagi i siły wypełnienia

Sprężystość to wartość, która określa jednocześnie ekonomiczność i wydajność kurtki, którą można spakować. Mierzy ona objętość w calach sześciennych, jaką jedna uncja puchu osiąga w znormalizowanym teście, więc wyższa sprężystość oznacza więcej ciepła na gram – a w przypadku kurtki, którą można spakować, mniej materiału do skompresowania.Międzynarodowe Biuro Puchu i Pierzapublikuje branżowe protokoły testowe dotyczące pomiaru sprężystości wypełnienia i zauważa, że ​​puch charakteryzuje się również wyjątkowym profilem zrównoważonego rozwoju: ocena cyklu życia wykazała, że ​​puch ma od 85 do 97 procent mniejszy wpływ na środowisko niż poliester we wszystkich analizowanych kategoriach, a także około 18 razy mniejszy wpływ na zmianę klimatu — użyteczny argument dla marek turystycznych promujących konsumpcję lżejszych podróży.

Dopasowanie wypełnienia do programu

W przypadku podstawowych programów podróżniczych, kurtka puchowo-pierzowa o gęstości 700 cuin w proporcjach 90/10 i gęstości 90–120 gramów w rozmiarze L to idealny wybór: zapewnia prawdziwe ciepło przez trzy pory roku w średniej cenie rynkowej. Przejście na 800 cuin oznacza redukcję o około 25 gramów wypełnienia, co przekłada się na równoważne ciepło i zmniejsza objętość po spakowaniu o około jedną trzecią, ale koszt puchu rośnie nieproporcjonalnie, ponieważ partie kurtek o gęstości 800 cuin są rzadsze. Poniżej 700 cuin objętość po spakowaniu szybko rośnie, a deklaracja „pakowalności” zaczyna być jedynie kosmetyczna – kurtka o gęstości 600 cuin i gęstości 150 gramów nadal sprawdza się w sprzedaży detalicznej, ale powinna być reklamowana jako „lekka”, a nie „ultralekka”.

Każda partia napełnienia powinna być weryfikowana, a nie zakładana. Niezależne laboratoria, takie jakIDFLTestuj siłę napełnienia, skład, liczbę tlenową i mętność, a także dwukrotnie testuj próbki w swoich laboratoriach na całym świecie, aby potwierdzić wyniki — to rozsądny wymóg w przypadku specyfikacji, której cała wartość opiera się na wydajności puchu zgodnie z etykietą. Wymagaj raportów z testów na poziomie partii dla każdej dostawy zbiorczej i określ minimalną siłę napełnienia w pakiecie technicznym wraz z tolerancją, którą faktycznie wyegzekwuje Twoja kontrola.

Wskazówka dotycząca specyfikacji:Określ wypełnienie dwoma liczbami — sprężystość (jakość) i gramaturę wypełnienia dla każdego rozmiaru (ilość). Skalowanie gramatury wypełnienia w całym rozmiarze na poziomie około 11-12 procent dla każdego rozmiaru zapewnia spójność cieplną od rozmiaru S do 2XL i zapobiega klasycznej reklamacji kurtki podróżnej, że rozmiar XL jest chłodniejszy niż próbka.

4Ultralekkie tkaniny typu shell i ich wymagania w produkcji

Tkanina typu shell to druga połowa sukcesu w kategorii „pakowalność” i to właśnie dzięki niej lekkie produkty zyskują swoją renomę. Gramatura materiału shell zwiększa objętość po spakowaniu niemal tak samo jak wypełnienie: zmiana z materiału shell o gramaturze 40 g/m² na 20 g/m² zmniejsza wagę ubrania o 40–60 gramów i widocznie kurczy skompresowany pakiet.

Wybór denara

Praktyczna grubość kurtki wynosi od 7D do 10D dla ultralekkich plecaków premium, od 15D do 20D dla podstawowego pakietu turystycznego oraz od 30D do 40D dla programów ekonomicznych, gdzie liczy się trwałość i cena. Lżejszy nie oznacza automatycznie lepszy: nylon 7D pozwala na spakowanie kurtki do rozmiaru cytryny, ale zaczepia się o pasy bezpieczeństwa i zamki błyskawiczne. W przypadku sprzedaży detalicznej w podróży – gdzie ubrania są wielokrotnie przymierzane i dotykane przez setki klientów – racjonalnym wyborem jest nylon ripstop lub poliester 15D do 20D z konstrukcją puchoszczelną, z trwałym, hydrofobowym wykończeniem chroniącym przed mżawką.

Konsekwencje produkcyjne przejścia na światło

Ultralekkie kurtki nakładają realne ograniczenia na linię szycia. Rozmiary igieł zmniejszają się do 9-11, prędkość szycia spada w przypadku długich szwów, aby zapobiec przegrzewaniu się cienkiej przędzy pod wpływem ciepła igły, a stopki o niskim tarciu zapobiegają ciągnięciu się materiału. Gęstość ściegu wynosi zazwyczaj od 10 do 12 ściegów na centymetr, aby zapewnić szczelność szwów, a odstępy między kanałami pikowania to istotna decyzja projektowa: węższe kanały (6-8 centymetrów) stabilizują wypełnienie i zapobiegają powstawaniu zimnych punktów podczas wielokrotnego ściskania i ponownego podwijania kurtki, podczas gdy szersze kanały lepiej się podwijają i zajmują mniej miejsca. Większość udanych projektów podróżnych to kompromisowe rozwiązanie w postaci kanałów o szerokości od 7 do 10 centymetrów.

Opcja powłoki Waga (g/m2) Odporny na puch Odczucie dłoni Trwałość Wskaźnik kosztów
Nylon ripstop 10D 26 do 30 Doskonały Ultramiękki Niski — podatny na zaczepy 145
Nylon taftowy 15D 32 do 36 Doskonały Miękki Umiarkowany 125
Nylon ripstop 20D 38 do 45 Bardzo dobry Chrupiący Dobry 110
20D ripstop poliester z recyklingu 40 do 46 Bardzo dobry Chrupiący Dobry 118
Tafta poliestrowa 30D 52 do 60 Dobry Zbudowany Wysoki 100

5Cechy konstrukcyjne, które naprawdę mają znaczenie dla podróżnych

Programy, które można spakować, łatwo gromadzą prośby o nowe funkcje; tych, które decydują się na ponowny zakup, jest mniej i warto je chronić w pakiecie technologicznym.

Schowaj kieszeń.Najważniejsza cecha. Dwustronna kieszeń na zamek błyskawiczny, którą można odwrócić, aby połknąć całą kurtkę – łącznie z kapturem – całkowicie usuwa worek, co oznacza, że ​​nie ma nic do stracenia, a kurtkę można spakować w dwie sekundy. Otwór kieszeni musi być spory (26 centymetrów lub więcej), w przeciwnym razie użytkownicy będą mieli z nim problem, a zamek błyskawiczny musi działać płynnie z obu stron, ponieważ podróżni ściskają kurtkę jedną ręką.

Kaptur i możliwość regulacji.Stały, lekko ocieplony kaptur zapewnia ciepło w stosunku do innych funkcji i kompresuje się na płasko. Regulowane elastyczne ściągacze u dołu uszczelniają mikroklimat, chroniąc przed wiatrem na płytach postojowych i wieczornymi tarasami; dwukierunkowy zamek błyskawiczny z przodu umożliwia wentylację kurtki w pozycji siedzącej – drobny szczegół, który zauważają pasażerowie linii lotniczych.

Dyscyplina wagowa w trymowaniu.Każdy gram w sprzęcie to gram, który trzeba skompresować. Zamki błyskawiczne z cienką taśmą, niskoprofilowe blokady sznurówek i etykiety termotransferowe zamiast tkanych pozwalają zaoszczędzić gramy bez zmiany wyglądu. Cichym testem dobrze zaprojektowanej kurtki podróżnej jest to, że wykończenia znikają w specyfikacji technicznej.

Poniższa anatomia pokazuje rozmieszczenie tych funkcji w gotowym do produkcji egzemplarzu podróżnym.

Anatomia gotowej do produkcji, składanej kurtki podróżnej Docelowa budowa: 700 FP, wypełnienie 110 g, powłoka ripstop 20D, łącznie 340 g w rozmiarze L Stały ocieplony kaptur ciepło na gram, kompresuje się na płasko Dwustronny zamek błyskawiczny, cienka taśma otwory wentylacyjne podczas siedzenia; oszczędza gramy Kieszeń do przechowywania (zapinana na dwustronny zamek błyskawiczny) odwraca się, aby połknąć całą kurtkę Elastyczny sznurek do ściągania i blokada sznurka uszczelnia wiatr na płycie lotniska Elastyczne mankiety, mała objętość brak rzepu, który mógłby zaczepić skorupę Kanały pikowane o szerokości 7-10 cm zatrzymuje migrację wypełnienia po kompresji

Jedna uwaga dotycząca źródeł materiałów: marki tworzące narrację o zrównoważonym rozwoju w swojej ofercie podróży mogą określićPowłoka i podszewka z recyklingu z certyfikatem GRSna tej samej platformie pakowania — certyfikowany materiał wiąże się z niewielkimi kosztami i czasem realizacji, ale zachowuje nienaruszony stosunek ciepła do wagi, a bezpieczeństwo chemiczne podszewek przylegających do skóry powinno zostać zweryfikowaneOEKO-TEX STANDARD 100testowanie.

6Testowanie roszczenia dotyczącego kompresji przed złożeniem go przez klienta

Deklaracja możliwości spakowania jest nietypowa wśród deklaracji dotyczących odzieży, ponieważ klienci testują ją w ciągu kilku minut od rozpakowania — kompresują, noszą, rozpakowują i oceniają. To sprawia, że ​​weryfikacja przed wysyłką jest nieodwołalna.

Protokół testu praktycznego

Po pierwsze, sprawdź zgodność wypełnienia ze specyfikacją: sprężystość, skład i czystość każdej partii masowej w niezależnym laboratorium, takim jak IDFL. Po drugie, zmierz objętość wypełnienia na podstawie próbki — ściśnij płaszcz w jego kieszeni, ściśnij płaskim ciężarkiem przez 30 sekund i zmierz objętość w polu ograniczającym; powinna mieścić się w granicach 10 procent wartości docelowej specyfikacji. Po trzecie, i co najważniejsze, przeprowadź kontrolę odzyskiwania po kompresji: przytrzymaj płaszcze w stanie skompresowanym przez 24 i 72 godziny, a następnie mierz odzyskiwanie sprężystości w odstępach czasu. Wysokiej jakości konstrukcja o gęstości 700 wypełnień odzyskuje sprężystość do 90 procent pierwotnej sprężystości w ciągu 24 godzin i zasadniczo całkowicie w ciągu 72 godzin; odzyskiwanie sprężystości znacznie poniżej tej wartości wskazuje albo na nadmierne ściśnięcie wypełnienia, albo na jakość wypełnienia poniżej specyfikacji.

Spójność rozmiarów w całym cyklu produkcyjnym ma znaczenie z tego samego powodu, co w każdym programie hurtowym: deklaracje dotyczące objętości w opakowaniu są podawane dla każdego rozmiaru, a krzywa rozmiarów, która bezgłośnie dryfuje, przekroczy specyfikację w skrajnych przypadkach. Odwołaj się do standaryzowanych definicji pomiarów —ISO 8559-1zapewnia ramy pomiarów antropometrycznych, na których opiera się oznaczenie rozmiaru, co pozwala zachować porównywalność zestawu rozmiarów między specyfikacją klienta a wzorcownią w fabryce.

Uwaga logistyczna:Ponieważ podróżni kompresują kurtkę przez wiele dni w walizce, zalecamy partnerom handlowym rozpakowanie próbek z salonu wystawowego na 24 do 72 godzin przed fotografowaniem i ekspozycją na wystawie. Ten sam okres odzyskiwania sprężystości obowiązuje po rozpakowaniu z kontenera — kurtki mierzone bezpośrednio po kompresji zaniżą sprężystość i spowodują fałszywe odrzucenia.

7Minimalne zamówienie, cena i czas realizacji dla programów pakowalnych

Koszty programu pakowania koncentrują się na trzech elementach: puchu, materiale wierzchnim i minutach szycia. Puch o wysokiej gęstości jest wyceniany za gram i za stopień jakości – zmiana z 700 na 800 puchu może zwiększyć koszt samego wypełnienia o 15–25%. Materiały wierzchnie o niskiej gęstości mają minimalne wymagania fabryczne i strukturę partii barwienia podobną do każdego programu tkanin niestandardowych, zazwyczaj 800–1500 metrów na kolor. Szycie ultralekkich materiałów wierzchnich jest wolniejsze niż w przypadku materiałów o średniej grubości, co wydłuża czas szycia odzieży, co jest widoczne w cenach FOB.

Przykładowy układ

Operator branży turystycznej i detalicznej niedawno zamówił u nas podstawowy program składający się z 1800 sztuk: puch 700 fill RDS o wadze 110 gramów, powłoka zewnętrzna ripstop 20D, konstrukcja z kieszeniami do przechowywania, trzy wersje kolorystyczne. Kurtka FOB była o około 20 procent lepsza od konwencjonalnej, niepakowalnej kurtki 600 fill z tej samej fabryki – głównie dzięki lepszej jakości puchu i wolniejszemu szyciu cienkiej powłoki – ale skompresowany profil wysyłki obniżył koszt transportu jednostkowego na tyle, że odzyskał około jednej trzeciej tej nadwyżki, a cena detaliczna z łatwością pokryła resztę. Pakowanie kompresyjne oznaczało również, że program był wysyłany w mniejszej liczbie kartonów, co obniżyło opłaty za obsługę w miejscu przeznaczenia przy tej samej objętości.

Jeśli chodzi o harmonogram, programy z możliwością pakowania działają na tej samej zasadzie, co każdy puf OEM: próbkowanie co 10–15 dni, produkcja masowa 45–70 dni po zatwierdzeniu przedprodukcyjnym, plus transport i okres rekonwalescencji przed ekspozycją na hali. Zgodność z przepisami społecznymi powinna zostać zweryfikowana w tym samym procesie pozyskiwania —amfori BSCIcertyfikat podający nazwę faktycznego miejsca produkcji to punkt odniesienia, którego większość europejskich i północnoamerykańskich partnerów handlowych oczekuje przed rozpoczęciem współpracy z dostawcą.

PASSION OUTERWEAR to oddział Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i handlu odzieżą outdoorową, roboczą i ocieplaną. Tworzymy programy kurtek puchowych pakowalnych i standardowych w oparciu o certyfikowane łańcuchy dostaw BSCI, SMETA, GRS i OEKO-TEX, z docelowymi gramaturami wypełnienia i objętością po spakowaniu określonymi dla rozmiaru, a nie dla fasonu. Klienci, którzy planują zakup odzieży na chłodniejsze pory roku, mogą połączyć linię kurtek pakowalnych z naszymi.Odzież podgrzewana OEM/ODMplatforma — tapodgrzewana kamizelkadzieli tę samą lekką logikę warstwową,podgrzewana kurtkaobsługuje koniec zakresu podróży zimowych, a programy korporacyjne mogą dodaćodzież robocza na zamówieniew tym samym pliku zgodności.

Często zadawane pytania

Jaką objętość po spakowaniu powinienem określić, aby naprawdę składana torba podróżna była wygodna w noszeniu?
W przypadku podstawowego programu podróży, załóż 1,5–2 litry spakowanego materiału dla rozmiaru L i 90–120 gramów puchu 700 cuin; ultralekkie śpiwory premium osiągają 1,0–1,4 litra. Określ cel w litrach i wymiarach worka oraz metodę pomiaru – ściskanie pod płaskim ciężarem przez 30 sekund – aby fabryka, kontrola jakości i klient detaliczny zmierzyli ten sam wynik. Tolerancja akceptacji plus/minus 10 procent jest realistyczna i możliwa do wyegzekwowania.
Czy kieszeń bagażowa jest lepsza niż osobny worek?
W przypadku produktów podróżnych – tak. Kieszeń do przechowywania, którą można odwrócić, aby pomieścić całą kurtkę, pozwala pozbyć się najczęściej gubiącego się dodatku w odzieży wierzchniej, pakuje się ją w kilka sekund jedną ręką i praktycznie nie dodaje wagi. Oddzielny worek jest nieznacznie mniejszy, ponieważ można go skompresować do rozmiarów większych niż objętość kieszeni kurtki, więc wysokiej jakości zestawy górskie nadal z niego korzystają – ale w przypadku sprzedaży detalicznej w sklepach podróżnych, na lotniskach i w programach upominkowych, konstrukcja kieszeni do przechowywania zapewnia wygodę użytkowania i zmniejsza liczbę skarg posprzedażowych na brak worków.
Jak bardzo wypełnienie wpływa na wielkość po spakowaniu w praktyce?
Znacząco. Przy równoważnym poziomie ciepła, zwiększenie sprężystości z 600 do 800 pozwala zmniejszyć wagę wypełnienia o około 30 do 40 procent, co zmniejsza zarówno wagę odzieży, jak i objętość po spakowaniu o około jedną trzecią do połowy. Koszt wypełnienia rośnie nieproporcjonalnie, ponieważ partie o wysokiej sprężystości są rzadsze, dlatego optymalnym rozwiązaniem dla większości programów podróżniczych jest wypełnienie 700 – zapewnia ono większość korzyści związanych z pakowaniem, jakie daje wypełnienie 800, przy znacząco niższych kosztach.
Czy wielokrotne ściskanie może uszkodzić puch?
Wysokiej jakości puch dobrze znosi wielokrotne ściskanie – to cecha charakterystyczna tego materiału. Przyczyną uszkodzeń nie jest sam puch, ale jakość konstrukcji: szwy przeciekające pod wpływem naprężeń ściskających, kanały umożliwiające migrację wypełnienia oraz skorupy, które trwale marszczą się na liniach zagięć. Należy to zweryfikować za pomocą testu powrotu do pierwotnej objętości – 24 i 72 godziny kompresji, a następnie zmierzyć powrót do pierwotnej objętości, która powinna powrócić do 90% pierwotnej objętości w ciągu 24 godzin. Utrzymujący się niski powrót do pierwotnej objętości zazwyczaj wynika z jakości wypełnienia lub zbyt agresywnego upakowania, a nie z samego cyklu sprężania.
Jakiego minimalnego zamówienia mogę oczekiwać w przypadku programu niestandardowej, składanej puchówki?
Pełna wersja OEM z niestandardowym kolorem powłoki i konstrukcją kieszeni do przechowywania zazwyczaj zaczyna się od 500 do 800 sztuk, a certyfikowana lub barwiona na zamówienie tkanina wierzchnia zwiększa efektywne minimum do 800 do 1000 sztuk, ponieważ fabryki sprzedają je w stałych partiach po około 800 do 1500 metrów na kolor. Rozmiary i proporcje kolorów zazwyczaj można dowolnie mieszać w ramach zamówienia — negocjuj minimalną ilość jako całkowitą ilość zamówienia, a nie na kolor, lub program obejmujący trzy kolory dyskretnie potroi Twoje zaangażowanie.
W jaki sposób testuje się składaną kurtkę puchową przed wysyłką?
W celu potwierdzenia roszczenia przeprowadzane są cztery kontrole: badanie wypełnienia na poziomie partii (siła wypełnienia, skład, liczba tlenowa, mętność) w niezależnym laboratorium; pomiar objętości po spakowaniu w odniesieniu do specyfikacji na podstawie próbek; test powrotu do pierwotnej objętości po kompresji po 24 i 72 godzinach; oraz kontrola szczelności szwów i pikowania w celu wykrycia wycieku wypełnienia przez otwory igłowe. Po 24-godzinnym okresie odzyskiwania sprężystości należy dodać standardowe wymiary odzieży do tabeli rozmiarów, ponieważ pomiar świeżo rozpakowanych kurtek zaniża wymiary i generuje fałszywe błędy.
Feniks Xie
Feniks Xie
GM | QUANZHOU PASSION CLOTHING
20 lat produkcji odzieży outdoorowej, roboczej i ogrzewanej. Certyfikaty BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX i VF Corporation. Połącz się z nami.LinkedIn.

Czy planujesz stworzyć program składanych, podróżnych puf?

PASSION OUTERWEAR produkuje lekkie, łatwe do spakowania kurtki puchowe w ilości 300 sztuk, z gramaturą wypełnienia dla każdego rozmiaru, docelowymi objętościami po spakowaniu zapisanymi w specyfikacji, konstrukcją kieszeni chowanych w kieszeniach oraz certyfikowanymi łańcuchami dostaw BSCI, SMETA, GRS i OEKO-TEX. Prześlij nam swoją docelową wagę i rozmiar po spakowaniu – odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Poproś o wycenę programu pakowalnego Zobacz program OEM/ODM